ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Váš prohlížeč - MS Internet Explorer #version# - již nepatří mezi podporované prohlížeče. Doporučujeme přejít na některý jiný prohlížeč, podrobnosti najdete v prohlášení o přístupnosti.

Aktuality pro vývojáře lékařského SW


Informace pro SW vývojáře byly rozděleny na Informace pro vývojáře mzdových a personálních systémů a na Informace pro vývojáře lékařského SW

Webové stránky Informace pro SW vývojáře byly rozděleny na Informace pro vývojáře mzdových a personálních systémů a na Informace pro vývojáře lékařského SW.

22. 7. 2020

Upozornění pro vývojáře lékařských SW

Upozorňujeme, že podání eNeschopenky by se měla z lékařských SW odeslat nejpozději druhý den od Data vystavení.  S ohledem na náběh systému zatím nebyla žádná kontrola nastavena. Po 1. 6. 2020 plánujeme zapnout kontrolu na datum odeslání podání lékaře nejpozději 14 dní po vystavení podání. Zamítnuto bude podání, kde datum odeslání >= datum vystavení + 14. Do budoucna předpokládáme další zpřísňování této kontroly.

28. 5. 2020

Upozornění pro vývojáře lékařských SW

Dne 9. 4. 2020 byl aktualizován popis rozhraní a související komentář pro B2B webové služby eNeschopenky. 
Doplněna byla nová služba 10.9 IkreDpnVratNeukonceneDpn a nový element v notifikacích  ZmenaPrevzeti (notifikace o převzetí daného čísla rozhodnutí  jiným lékařem).
Dále byl vystaven soubor s popisem kontrol na rozhraní: ePortal_kontroly_20200403.xlslx
Aktualizován byl soubor nejčastěji kladených dotazů.
Úpravy jsou nasazeny v testovacím prostředí, v produkčním prostředí budou k dispozici po Velikonocích.

9. 4. 2020

Informace pro eNeschopenku a digitalizaci dalších dávek nemocenského pojištění od 1. 1. 2025


Obecné informace k eNeschopence pro zdravotnická zařízení a lékaře jsou zveřejňovány na https://www.cssz.cz/web/eneschopenka/zakladni-informace-pro-lekare-a-zdravotnicka-zarizeni