ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Váš prohlížeč - MS Internet Explorer #version# - již nepatří mezi podporované prohlížeče. Doporučujeme přejít na některý jiný prohlížeč, podrobnosti najdete v prohlášení o přístupnosti.

7 12/2022 Praha

ÚP PSSZ Praha 3 Olšanská se pro klienty 31. 12. 2022 trvale uzavírá. Od 1. 1. 2023 se pro veřejnost znovu otevírá ÚP PSSZ Praha 1 Biskupská

7. 12. 2022

Od 31. prosince 2022 dochází pro klienty k trvalému uzavření Územního pracoviště PSSZ Praha 3 Olšanská. Nově se od 1. ledna 2023 pro veřejnost znovu otevírá budova ÚP PSSZ Praha 1 Biskupská, kde jsme pro vás vybudovali moderní klientské centrum s přívětivým bezbariérovým prostředím.

Klienti z ÚP PSSZ Praha 3 Olšanská se nově mohou obracet na ostatní pracoviště PSSZ. K dispozici je nejen PSSZ Trojská, ale i územní pracoviště PSSZ Praha 1 Biskupská a PSSZ Praha 9 Sokolovská.

PSSZ doporučuje, aby se zaměstnavatelé, kteří byli vedeni na trvale uzavíraném ÚP PSSZ Praha 3 Olšanská, obraceli na PSSZ Trojská, kde je nově vedena jejich spisová dokumentace. Platební údaje se pro žádného ze zaměstnavatelů nemění.

Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), vedené dosud v rámci uzavíraného ÚP PSSZ Praha 3 Olšanská na okruhu Praha Jižní Město by se nově měly obracet na PSSZ Trojská, OSVČ vedené dosud na okruhu Praha 7 pak na ÚP PSSZ Praha 1 Biskupská a OSVČ vedené na okruzích Praha 1 a Praha 4 na ÚP PSSZ Praha 9 Sokolovská. Ani pro osoby samostatně výdělečně činné se platební údaje nemění.

Klientům děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.