ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Volná místa v pracovním poměru

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor nemocenského pojištění zaměstnanců, přijme pro pracoviště Křížová 25, Praha 5:

Právníka/právničku do oddělení metodiky nemocenského pojištění

Náplň práce:

Metodická a koncepční činnost, tvorba vnitřních směrnic, školicí, konzultační a kontrolní činnost, realizace postupů podle koordinačních nařízení EU, spolupráce na vývoji aplikačního programového vybavení.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právnického nebo obdobného směru (vhodné i pro absolventy),
  • uživatelskou znalost PC,
  • logické a právnické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce, komunikační dovednosti,
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené,
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoj odborných znalostí a dovedností,
  • zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené v rámci kalendářního roku a 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • možnost ubytování na ubytovně v areálu úřadu.

Nástup dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník do 30. 9. 2019. Do 1 měsíce od stanoveného termínu budete informováni o dalším postupu.