ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Váš prohlížeč - MS Internet Explorer #version# - již nepatří mezi podporované prohlížeče. Doporučujeme přejít na některý jiný prohlížeč, podrobnosti najdete v prohlášení o přístupnosti.

Posudkový lékař/lékařka v oddělení lékařské posudkové služby OSSZ Nový Jičín

OSSZ Nový Jičín, Svatopluka Čecha 15, 741 01 Nový Jičín přijme zaměstnance na pozici:

Náplň práce: posuzování zdravotního stavu občanů v záležitostech lékařské posudkové služby.

Výkon činnosti na tomto pracovním místě spočívá v posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti občanů, včetně vypracovávání odborných posudků dle požadavků OSSZ, orgánů státní správy a samosprávy rozhodujících o dávkách a službách v sociálním zabezpečení a sociálním pojištění. Součástí pracovní náplně je rovněž zajišťování součinnosti se zdravotnickými zařízeními, s žadateli o dávku či jejich zákonnými zástupci. Výkon činnosti vyžaduje uživatelskou znalost MS Office; včetně elektronické komunikace, výborné komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, schopnost pravidelně a soustavně doplňovat si znalosti a dovednosti; včetně právních a dalších předpisů, které souvisejí s vykonávanou pracovní funkcí, schopnost samostatné i týmové práce, organizaci přidělené práce a její zvládnutí v termínech, odpovědnost, spolehlivost, preciznost a proklientský přístup.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v akreditovaném lékařském magisterském studijním programu (min. 6 leté prezenční studium s teoretickou a praktickou výukou),
  • členství v ČLK,
  • získání specializované odborné způsobilosti (v některém z oborů specializačního vzdělávání s výjimkou: hygieny a epidemiologie, klinické biochemie, lékařské genetiky, lékařské mikrobiologie, patologie, a soudního lékařství),
  • svéprávnost a
  • bezúhonnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou (případně lze sjednat zkrácený úvazek),
  • pružná pracovní doba (po zapracování možnost částečné práce z domova),
  • indispoziční volno 5 dnů (sick days za kalendářní rok),
  • 200 hod. (25 dnů) dovolené za kalendářní rok,
  • stravenky v hodnotě 100,-- Kč,
  • příspěvek z FKSP na osobní benefity zaměstnance (příp. příspěvek na penzijní připojištění).

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Informace na tel. 556 769 311, případně 556 769 310.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 30. 6. 2023. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.