ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Volná místa v pracovním poměru

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor realizace výplat pojistných dávek, Křížová 25, Praha 5 přijme:

Operátora/operátorku oddělení kontroly speciálních agend a sběru dat

Náplň práce: vkládání dat na PC ze vstupních zdrojových dokladů pro automatizované zpracování důchodových agend, příprava podkladů pro skenování do DMS.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s výučním listem (vhodné i pro absolventy),
  • dobrou znalost psaní na PC (psaní všemi deseti prsty),
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • platové zařazení v 5. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • stravenky.

Nástup dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 30. 6. 2019. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.