ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Váš prohlížeč - MS Internet Explorer #version# - již nepatří mezi podporované prohlížeče. Doporučujeme přejít na některý jiný prohlížeč, podrobnosti najdete v prohlášení o přístupnosti.

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor rozhodování o dávkách důchodového pojištění přijme pro pracoviště Křížová 25, Praha 5 zaměstnance na pozici:

Odborný referent – odbor rozhodování o dávkách důchodového pojištění oddělení dávkového IV

Náplň práce:

Zajišťování a provádění ucelených odborných agend, rozhodování o nárocích v dávkovém řízení důchodového pojištění.

Požadujeme:

  • vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • logické myšlení,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • odpovědnost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou,
  • platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu,
  • stravovací poukázky,
  • 200 hodin dovolené za kalendářní rok, 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • možnost ubytování na ubytovně v areálu úřadu,
  • příjemný kolektiv.

Nástup možný od 1.10.2022.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.