Nejčastější dotazy tisk e - Podání ELDP

Údaje vytištěné do formuláře jsou mimo určená pole.Zkontrolujte nastavení dialogu před tiskem podle návodu na této stránce.

Údaje se tisknou stále mimo pole.Zkuste toto nastevení:Formát papíru : A4 na výškuMěřítko stránky : žádnéAutomaticky otáčet a vystředit : nezaškrtnutoZvolit zdroj papíru dle velikosti stránky PDF: nezaškrtnutoFormulář se pak vloží do tiskárny na šířku, hlavičkou napřed. Tiskárna pak tiskne jakoby na A4.

Místo čísel se v numerických polích objevují znaky, které neodpovídají stisknutým klávesám.Pravděpodobně nemáte nainstalovánu verzi Acrobat Reader 6.0 CE (CZ). Pouze v české verzi se budou znaky zobrazovat správně.

Mám nainstalovaný Acrobat Reader 6.0 CE a přesto se mi objevují v polích místo čísel znaky.Před instalací verze 6.0 je třeba odinstalovat verzi nižší.

Vytištěné údaje jsou oříznuté nebo se nevytiskly vůbec.Proveďte tisk podle bodu 2.

Po kliknutí na odkaz na formulář ELDP na stránkách ČSSZ se objeví bílá plocha a víc už nic.Stahování formuláře přes telefonní linku může trvat více než 2 minuty. Je lepší si formulář nejdříve uložit do svého počítače tak, že se na odkaz klikne pravým tlačítkem myší a zvolí se volba "uložit cíl jako".

Pozadí polí je šedé, údaje se netisknou správně nebo vůbec.Některé vestavěné ovladače tiskáren ve Windows nejsou úplně bez chyb. Stáhněte a nainstalujte originální ovladače od výrobce tiskárny.