MPSV: Ministryně Marksová bude jednat se zástupci firem o plánech

Praha, 18. ledna 2017

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová bude jednat se zástupci IT firem o plánech a budoucnosti v oblasti informačních systémů České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ). Po dobrých zkušenostech z loňského roku, tak bude pokračovat další kolo setkání se zástupci významných IT společností i v letošním roce.

Cílem jednání bude zhodnocení situace v IT na ČSSZ a další plány MPSV v této oblasti.

„Vzhledem k tomu, že naše loňské setkání se zástupci IT společností, které proběhlo v lednu minulého roku, bylo pro obě strany užitečné, rozhodla jsem se ho opakovat i v letošním roce. Jednání bude opět otevřeno všem zástupcům IT firem, které o něj projeví zájem a zaregistrují se,“ uvedla ministryně práce Michaela Marksová.

Pracovní schůzka je otevřena zástupcům IT firem, které s ministerstvem již spolupracují nebo mají zájem spolupracovat a přizváni budou opět i zástupci médií. Za MPSV se zúčastní také první náměstek ministryně, náměstek pro řízení sekce IT Robert Baxa a náměstkyně pro řízení sekce sociálně pojistných systémů Iva Merhautová. Za ČSSZ se zúčastní ústřední ředitel Jiří Biskup.

  • Jednání se bude konat dne 1. února 2017 od 9.00 hodin ráno.
  • V případě zájmu můžete své registrace zasílat do 30. ledna 2017 na e-mail: michaela.matova@mpsv.cz.

Upozorňujeme, že s ohledem na kapacitu jednacích prostor může zastupovat jednotlivou společnost nebo jednotlivá média vždy pouze jedna osoba a celkový počet osob je omezen. Spolu s potvrzením o registraci bude potvrzeným účastníkům sděleno i místo konání pracovního jednání a další organizační informace.

 

Petr Habáň,
tiskový mluvčí,
tel.: 221 922 359, e-mail: petr.haban@mpsv.cz
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2
www.mpsv.cz