OSSZ ve Svitavách má novou ředitelku

Svitavy 8. 2. 2005

V pondělí 7. února 2005 ústřední ředitel ČSSZ ing. Jiří Hoidekr oficiálně uvedl do funkce novou ředitelku Okresní správy sociálního zabezpečení ve Svitavách ing. Jaroslavu Müllerovou.

Ing. Jaroslava Müllerová zvítězila ve vnějším výběrovém řízení a na místo ředitelky OSSZ Svitavy přestoupila z České pošty, kde vykonávala funkci náměstkyně ředitele pro ekonomiku. Její profesní dráha a několikaleté působení v manažerské pozici přesně splňuje náročná kritéria pro práci ředitele okresní správy.

Po absolvování vysoké školy ekonomické začala ing. Müllerová pracovat na Okresní správě spojů ve Svitavách, kde se z asistentského místa vypracovala až na funkci finanční náměstkyně. Profesně se dále rozvíjela jako náměstkyně ředitele pro ekonomiku Okresní správy pošt Svitavy. Od roku 1995 do svého jmenování ředitelkou okresní správy působila v manažerské pozici na České poště.

Oficiálního uvedení nové ředitelky do funkce se vedle ústředního ředitele ing. Jiřího Hoidekra zúčastnila i ředitelka Krajské správy sociálního zabezpečení v Pardubicích JUDr. Ludmila Knotková.Oba také poděkovali za odvedenou práci bývalému řediteli Okresní správy sociálního zabezpečení MUDr. Karlovi Kratěnovi, který byl převeden na úsek Lékařské posudkové služby ústředí České správy sociálního zabezpečení.

Fotografie ze jmenování nové ředitelky OSSZ ve Svitavách si můžete prohlédnout zde.