Fotogalerie 2008

27. 11. 2008

Projekt Evropské unie pomůže ČSSZ rozšířit elektronickou komunikaci s klienty

Klientský portál pro Českou správu sociálního zabezpečení (ČSSZ). To je název twinningového projektu EU, který v těchto dnech začíná v ČSSZ.
6. 11. 2008

Zájem o páté česko-německé konzultační dny projevilo téměř 100 klientů

Důchodový věk, doby důchodového pojištění získané v České republice a Německu, uplatnění žádostí o důchod a pravidla, kterými se řídí posuzování nároku na důchod, či výpočet a výplata důchodu.
30. 9. 2008

Fotografická soutěž má své vítěze

Fotografie přihlášené do soutěže „Moje práce, moje hobby“ zachycují pracovní okamžiky a rozkrývají tajemství koníčků – zálib. Soutěž na jaře vyhlásil časopis Národní pojištění a čtenáři do kategorie Práce a kategorie Hobby zaslali 73 soutěžních snímků.
20. 6. 2008

Pražský kongres EUMASS vyhodnocen jako jeden z nejlepších

292 lékařů z 25 zemí světa. Tolik delegátů se zúčastnilo XVII. kongresu Evropské unie lékařů sociálního zabezpečení a pojištění (EUMASS). Od 5. do 7. června 2008 se konal v pražském Kongresovém centru.
28. 4. 2008

Víc než 250 lidí využilo česko-německé konzultační dny k důchodovému pojištění

Nároky na český i německý důchod, délka získaného pojištění na území SRN, výše německého důchodu a způsob podání žádosti. O tato témata se zajímalo 252 lidí, kteří se zúčastnili už čtvrtých česko-německých konzultačních dnů k důchodovému pojištění.
11. 4. 2008

Na ISSS 2008 se na své pojištění podívaly on-line desítky lidí

Jakým způsobem mohu doložit chybějící doby pojištění? Jak postupovat v případě, že můj zaměstnavatel už neexistuje? Kdy mohu odejít do důchodu? Kde a jak mám podat žádost?
10. 4. 2008

Liberec má novou správu sociálního zabezpečení

Rychlejší a dostupnější služby veřejnosti. To jsou hlavní výhody, které klientům přináší nová budova Krajské správy sociálního zabezpečení pro Liberecký kraj a Okresní správy sociálního zabezpečení Liberec.
2. 4. 2008

Sociální pojištění osob samostatně výdělečně činných spravuje nová ředitelka

Ředitelkou odboru sociálního pojištění OSVČ a přípravného důchodového řízení České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) se stala Mgr. Ivana Žáčková (32). Do funkce ji v úterý 1. dubna 2008 jmenovala ředitelka ČSSZ JUDr. Božena Michálková.
18. 3. 2008

Projekt EU pomůže ČSSZ s výběrem pojistného v zahraničí

Posílení kapacity České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) v oblasti výběru pojistného na sociální zabezpečení. To je název twinningového projektu EU, který v těchto dnech začíná v ČSSZ.