Fotogalerie 2007

11. 12. 2007

Výtvarná soutěž má své vítěze

Celkem 104 kreseb zaslali mladí výtvarníci do soutěže „Naše rodina“, kterou vyhlásil časopis „Národní pojištění“. Nejvíc obrázků – 43 – bylo od nejmenších dětí do 6 let, 39 přišlo od dětí do 11 let a 22 v nejstarší kategorii do 15 let.
7. 12. 2007

Nový ředitel OSSZ Benešov jmenován

Ing. Petr Stanka se stal, po jmenování ředitelkou ČSSZ JUDr. Boženou Michálkovou, od pondělí 3. prosince 2007 novým ředitelem Okresní správy sociálního zabezpečení Benešov.
16. 11. 2007

Výjezdní pracoviště OSSZ Děčín v Rumburku změnilo budovu i adresu

Od poloviny září může veřejnost využít nové výjezdní pracoviště Okresní správy sociálního zabezpečení Děčín a Lékařské posudkové služby v Rumburku.
30. 10. 2007

Víc než 100 klientů se zúčastnilo třetích česko-německých konzultačních dnů v Mnichově

Důchodový věk, doby důchodového pojištění získané v České republice a Německu, uplatnění žádostí o důchod a pravidla, kterými se řídí posuzování nároku na důchod, či výpočet a výplata důchodu. O tato témata se nejčastěji zajímalo 130 účastníků už třetích česko-německých konzultačních dnů k důchodovému pojištění. Konaly se 16. a 17. října 2007 v Informačním a poradenském místě německého důchodového pojištění v Mnichově.
29. 10. 2007

Lidé z Prachaticka mohou využít novou okresní správu sociálního zabezpečení

Moderní klientské centrum, bezbariérový přístup, dobrá dopravní dostupnost. To jsou pouze některé z výhod, které klientům ČSSZ přináší nové pracoviště Okresní správy sociálního zabezpečení Prachatice.
22. 10. 2007

Nový ředitel ekonomického odboru ČSSZ jmenován

Ing. Vladimír Kolář se stal od pondělí 22. října 2007 novým ředitelem ekonomického odboru ústředí České správy sociálního zabezpečení. Do funkce ho jmenovala ústřední ředitelka ČSSZ JUDr. Božena Michálková.
12. 10. 2007

ČSSZ má novou ústřední ředitelku

JUDr. Božena Michálková, dosavadní vrchní ředitelka úseku sociálního pojištění ČSSZ, se stala ústřední ředitelkou České správy sociálního zabezpečení. Zvítězila ve výběrovém řízení vyhlášeném Ministerstvem práce a sociálních věcí. Do funkce ji ve čtvrtek 11. října 2007 jmenoval místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí RNDr. Petr Nečas.
11. 9. 2007

Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas v ČSSZ: intenzivnější komunikace, chystané reformy a podpora digitalizace

Důchodová reforma, odložení změn v úrazovém pojištění, debata o budoucnosti nového zákona o nemocenském pojištění a koncepční záměry s lékařskou posudkovou služby. Těmito tématy se mimo jiné při svém pracovním jednání s vedením České správy sociálního zabezpečení zabýval ministr práce a sociálních věcí RNDr. Petr Nečas.
7. 9. 2007

ČSSZ navštívili představitelé Korejské korporace pro zabezpečení pracovníků

„I když jsou naše země daleko, těším se, že navážeme užší spolupráci,“ řekl předseda Korea Labor Welfare Corporation (Korejské korporace pro zabezpečení pracovníků) Won-bae Kim při návštěvě České správy sociálního zabezpečení.
15. 6. 2007

Především o důchodovém systému jednali v ČSSZ bulharští poslanci

Českou správu sociálního zabezpečení představila zástupcům bulharských poslanců vrchní ředitelka úseku sociálního pojištění pověřená řízení ČSSZ JUDr. Božena Michálková. Jednání se zúčastnila také ředitelka odboru důchodového pojištění zaměstnanců JUDr. Eva Koblihová.
3. 5. 2007

Téměř 160 lidí využilo česko-německé konzultační dny k důchodovému pojištění

Druhé česko-německé konzultační dny k důchodovému pojištění uspořádali 24. až 27. dubna 2007 v Karlových Varech a v Praze Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) a německý nositel důchodového pojištění Deutsche Rentenversicherung (DRV).
3. 5. 2007

Českou správu sociálního zabezpečení navštívila ministryně sociálního zabezpečení a práce Litvy

Ministryni sociálního zabezpečení a práce Litvy Viliju Blinkevičiute v ČSSZ přivítala vrchní ředitelka úseku sociálního pojištění pověřená řízením České správy sociálního zabezpečení Božena Michálková.
3. 5. 2007

OSSZ Chrudim má novou ředitelku

Novou ředitelku OSSZ Chrudim Ing. Blanku Krejcarovou jmenovala vrchní ředitelka úseku sociálního pojištění pověřená řízením ČSSZ JUDr. Božena Michálková. Popřála ji hodně pracovních úspěchů.
17. 4. 2007

Na konferenci ISSS 2007 se lidé nejvíc zajímali o doby pojištění

Digitalizaci dokumentů, individuální konta pojištěnců (IKP) a elektronická podání (e - Podání) představila ČSSZ na jubilejním desátém ročníku konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS 2007). Konala se 2. a 3. dubna 2007 v Hradci Králové.
2. 3. 2007

Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas v ČSSZ: Čeká nás reformní období

„Věřím, že Česká správa sociálního zabezpečení zůstane fungujícím zařízením a splní všechny úkoly, které bude muset dělat“, řekl ministr práce a sociálních věcí RNDr. Petr Nečas při své první návštěvě ČSSZ. Konala se v úterý 27. února 2007.
3. 1. 2007

OSSZ Havlíčkův Brod a Jablonec nad Nisou mají nové ředitele

Náměstek ústředního ředitele pověřený řízením České správy sociálního zabezpečení Mgr. Luboš Vaněk jmenoval první lednový týden do funkce dva nové ředitele okresních správ sociálního zabezpečení. Ředitelem OSSZ Havlíčkův Brod se stal Ing. Josef Zadina, Ing. Martin Šámal nově řídí OSSZ Jablonec nad Nisou. Oba muži vyhráli náročná výběrová řízení.