Referent/referentka přípravy podkladů pro provádění exekučních srážek z důchodového pojištění

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor realizace exekučních srážek z dávek důchodového pojištění, Křížová 25, Praha 5 přijme:

Referenta/referentku přípravy podkladů pro provádění exekučních srážek z důchodového pojištění

Náplň práce: příprava, kompletace a vedení všech podkladů při zajišťování výkonu agendy důchodového pojištění v případech, kdy bylo vydáno rozhodnutí v exekučním, insolvenčním, konkurzním nebo správním řízení a příkazu soudního exekutora.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s výučním listem,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2018,
  • platové zařazení v 5. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění,
  • 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • pružnou pracovní dobu.

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 31. 1. 2018. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.