Odborný referent/odborná referentka odboru rozhodování o dávkách důchodového pojištění

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor rozhodování o dávkách důchodového pojištění, Křížová 25, Praha 5 přijme:

Odborného referenta/odbornou referentku odboru rozhodování o dávkách důchodového pojištění

Náplň práce: zajišťování a provádění ucelených odborných agend, rozhodování o nárocích v dávkovém řízení důchodového a nemocenského pojištění, v řízení nedávkovém a v řízení o pojistném.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • logické myšlení,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • odpovědnost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou, po dobu rodičovské dovolené,
  • platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění.

Nástup možný v březnu 2018.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 16. 5. 2018. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.