Odborný referent/odborná referentka dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ pro ÚP PSSZ V Korytech 1536/8, Praha 10

Pražská správa sociálního zabezpečení, ÚP PSSZ, V Korytech 1536/8, Praha 10 přijme:

Odborného referenta/odbornou referentku dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ

Náplň práce: zajišťování specializovaných a zvlášť složitých agend důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociálním zabezpečení a příspěvku  na státní politiku zaměstnanosti. Posuzování nároků na dávky, které vyžadují rozsáhlá šetření nebo komplexní aplikaci několika právních předpisů a jejich vzájemných vazeb, rozhodování o plnění povinností a vymáhání pohledávek a sankčních opatření při neplnění povinností.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou do 12. 7. 2020 po dobu rodičovské dovolené,
  • platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené, indispoziční volno (sick days).

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději  do 15. 12. 2017. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu