Referent/referentka dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ pro Pražskou správu sociálního zabezpečení

Pražská správa sociálního zabezpečení, Trojská 1997,/13a, Praha 8, odbor sociálního pojištění, přijme:

Referenta/referentku dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ

Náplň práce: dávková a pojišťovací činnost OSVČ v oblasti důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného OSVČ, vedení stanovené evidence OSVČ, kontrola povinností OSVČ, poskytování odborné pomoci OSVČ.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • flexibilitu, komunikační dovednosti, spolehlivost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené,
  • platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené, indispoziční volno (sick days).

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději  do 30. 11. 2017. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu