Kontrola čistopisů správních rozhodnutí

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor rozhodování o dávkách důchodového pojištění, Křížová 25, Praha 5 přijme zaměstnance na pozici:

Náplň práce: zajišťování komplexní kontroly vyhotovených čistopisů rozhodnutí nebo korespondence v oblasti důchodového pojištění a  předávání čistopisů určených k expedici.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou (vhodné i pro absolventy),
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • zodpovědnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené,
  • platové zařazení v 6. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • pružnou pracovní dobu.

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 30. 11. 2017. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.