Právník/právnička do oddělení rozhodování o námitkách

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor důchodového pojištění zaměstnanců, Křížová 25, Praha 5 přijme:

Právníka/právničku do oddělení rozhodování o námitkách

Náplň práce: rozhodování o řádných opravných prostředcích v důchodových věcech, koncepční a metodická činnost, zpracování připomínek k právním předpisům, tvorba vnitřních směrnic, školící a konzultační činnost, realizace postupů podle koordinačních nařízení EU.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, na právnické fakultě, obor právo (vhodné i pro absolventy),
  • znalost správního řádu a předpisů o důchodovém zabezpečení,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu,
  • ochotu se sebevzdělávat,
  • logické a právnické myšlení,
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou za mateřskou a rodičovskou dovolenou,
  • platové zařazení ve 14. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • možnost dalšího vzdělávání, profesního a kariérního růstu,
  • získání praxe v oblasti správního práva a práva důchodového zabezpečení,
  • možnost ubytování,
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days).

Nástup dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 23. 11. 2017. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.