Metodik/metodička do oddělení důchodového a nemocenského pojištění pro pracoviště pro Prahu a Střední Čechy

Česká správa sociálního zabezpečení, pracoviště pro Prahu a Střední Čechy, Odbor sociálního pojištění, Sokolovská 855/225, Praha 9 přijme:

Metodika/metodičku do oddělení důchodového a nemocenského pojištění

Náplň práce: rozhodování o řádných opravných prostředcích ve věcech nemocenského pojištění a důchodových věcech, metodická činnost, zpracování připomínek k interním předpisům, školící a konzultační činnost, realizace postupů podle koordinačních nařízení EU.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (vhodné i pro absolventy),
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • znalost správního řádu a předpisů o důchodovém a nemocenském pojištění,
  • výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • flexibilitu, odpovědnost, preciznost,
  • ochotu se sebevzdělávat.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené, do 5. 4. 2019,
  • platové zařazení v 12. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • 25 dní dovolené a 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • pružnou pracovní dobu.

Nástup dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 20. 12. 2017. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.