Analytik/analytička systému automatizovaných informačních systémů

Česká správa sociálního zabezpečení, odbor implementace APV, Křížová 25, Praha 5 přijme:

Analytika/analytičku systému automatizovaných informačních systémů

Náplň práce: činnosti spojené s analýzou a vývojem aplikačního programového vybavení v oblasti důchodového pojištění a s rozvojem databázového systému v síťovém prostředí s celostátní působností.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (obory blízké IT výhodou),
  • praxe v oboru IT výhodou,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • analytické myšlení, schopnost samostatné práce,
  • ochota průběžně se vzdělávat v oblasti IT,
  • schopnost komunikace,
  • zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené,
  • platové zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 564/2014 Sb., v platném znění,
  • získání praxe v rozsáhlém programovém systému,
  • možnost ubytování a stravování v objektu ČSSZ.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději do 15. 6. 2016. Do 14 dnů od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu.